Zábavné dopoledne s žáky z Creda, o.p.s.

25. 06. 2024 v 8:45 hodin
V úterý 25. června 2024 se v dopoledních hodinách v Centru Ostrůvek konalo nezapomenutelné zábavné dopoledne, které připravili s láskou a pečlivostí zaměstnanci Ostrůvku. Akce byla určena pro uživatele  z Odlehčovací služby a Domova pro osoby se zdravotním postižením. Dále se akce zůčastnili žáci z mateřské a základní školy CREDO, o.p.s., které přišli Centrum Ostrůvek navštívit.
Na zahradě bylo pro děti připraveno mnoho soutěží, které byly nejen zábavné, ale také rozvíjely jejich dovednosti a spolupráci. Děti měly možnost zapojit se do různých her a aktivit, které jim přinesly spoustu radosti a úsměvů.
Během dopoledne proběhla muzikoterapie, kterou připravil spolek DAMIŠKO. Děti si mohly zazpívat, vyzkoušet různé hudební nástroje a ponořit se do světa hudby. Setkání s postavičkami Mickey a Minnie, které zajistil rovněž spolek DAMIŠKO, přineslo dětem nezapomenutelné zážitky a spoustu radosti. Tato ikonická dvojice rozveselila všechny přítomné a dodala akci pohádkovou atmosféru.
Na závěr dopoledne čekalo děti další milé překvapení v podobě canisterapie. Pejsci, kteří přišli děti navštívit, přinesli s sebou vlnu pozitivní energie a uklidňující přítomnosti. Děti si mohly pejsky pohladit, pomazlit se s nimi a naučit se něco nového o péči a lásce ke zvířatům.


 
top